Tłumacz przysięgły polsko francuski

Tłumaczenia to obszar rynku, który staje się coraz bardziej obecny w życiu klientów indywidualnych, firm, instytucji rządowych, ale także nauki, kultury, turystyki czy medycyny. Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy przysięgłych, których głównym celem jest zapewnienie Wam najwyższej jakości usług w dziedzinie tłumaczeń prawniczych, biznesowych oraz dokumentów osobistych.

Postępująca globalizacja, rozwój rynku europejskiego i rynków światowych, za którymi idzie wzajemna współpraca firm i instytucji na płaszczyźnie gospodarczej, naukowej czy technicznej prowadzi do działań, gdzie jednym z kroków jest właśnie usługa tłumaczenia.

Tłumaczenia „od ręki” wykonujemy:

w przypadku dokumentów standardowych lub krótkich (odpisy aktów stanu cywilnego,
zaświadczenia o niekaralności, dyplomy ukończenia studiów wyższych, poświadczenia zameldowania)

Rodzaje tłumaczeń

W

Tłumaczenia biznesowe dla firm

W

Tłumaczenia ustne konferencyjne

W

Tłumaczenia pisemne

W

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia biznesowe
dla firm

W

korespondencji handlowej

W

umów współpracy

W

OWH

Tłumaczenia przysięgłe

W

wszelkiego rodzaju dokumenty (francuski polski / polski francuski)

Tłumaczenia specjalistyczne

W

techniczne dokumentacje, techniczne – instrukcje obsługi, dokumentacje projektowe, opisy montażu i uruchomienia maszyn

W

ekonomiczne: umowy, kontrakty, pełnomocnictwa, raporty, bilanse ekonomiczne, biznes- plany

W

prawnicze: rejestry sądowe, statuty, umowy spółek, decyzje, wyroki, orzeczenia sądowe

W

tłumaczenia materiałów promocyjnych i reklamowych, katalogów, prospektów i stron WWW

W

tłumaczenia dokumentów pojazdów

Tłumaczenia ustne

W

spotkań

W

konferencji

W

prawnicze: rejestry sądowe, statuty, umowy spółek, decyzje, wyroki, orzeczenia sądowe

W

montażu urządzeń

W

szkoleń

Obok przekładów oferujemy takie usługi jak:

W

weryfikacje poprawności tłumaczeń

W

poświadczenie poprawności tłumaczeń

W

tłumacz „na zawołanie”

Tłumacz przysięgły polsko francuski także ustnie!
Profesjonalne wsparcie językowe w każdych okolicznościach!

Oferujemy także usługi tłumaczeń ustnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać Waszym potrzebom językowym w różnorodnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie wsparcia podczas spotkań biznesowych, konferencji, negocjacji, czy też w przypadku bardziej nieformalnych wydarzeń, nasz doświadczony tłumacz ustny zapewni Wam profesjonalną i skuteczną komunikację w różnych językach. Tłumacz przysięgły polsko francuski który sprosta Waszym oczekiwaniom –skontaktuj się z nami już dziś!

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Jako tłumacze przysięgli, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na naszych barkach w procesie przekładu ważnych dokumentów. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, abyście otrzymali najwyższą jakość usługi.

Jeśli potrzebujecie profesjonalnych tłumaczeń przysięgłych z języka polskiego na francuski, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami już dziś, a z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy w załatwieniu Waszych tłumaczeniowych potrzeb. Dziękujemy za zaufanie!

ITC Motyka - Tłumacz Przysięgły

Prywatność i poufność

Zapewniamy pełną poufność Waszych dokumentów. Każdy tłumacz przysięgły zobowiązany jest do zachowania tajemnicy zawodowej.

Kompleksowa oferta

Oferujemy tłumaczenia prawnicze, medyczne, techniczne, akademickie i wiele innych. Bez względu na rodzaj dokumentu, możecie być pewni, że dostaniecie spójny i fachowy przekład.

Biegłość Językowa

Nasza kadra składa się z lingwistów o biegłej znajomości języka francuskiego i polskiego. Dbamy o to, aby każde tłumaczenie oddawało pełen zakres znaczeniowy oryginalnego tekstu, uwzględniając specyfikę kulturową i terminologię.

Szybkie terminy realizacji

Rozumiemy, że czas dla Was jest cenny. Dlatego staramy się wykonywać tłumaczenia zgodnie z Waszymi terminami, bez utraty jakości.

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych, którzy posiadają bogate doświadczenie w przekładzie różnorodnych dokumentów. Gwarantujemy, że Wasze tłumaczenia będą wykonane w sposób rzetelny, precyzyjny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Skorzystanie z naszej usługi jest proste!

Wystarczy, że skontaktujecie się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną i podacie szczegóły. My zadedykujemy Wam najlepiej dopasowanego tłumacza, abyście mogli odnieść sukces w Waszych przedsięwzięciach, niezależnie od językowych wyzwań, jakie napotkacie.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę tłumaczeniową w każdych okolicznościach. Nie wahajcie się skontaktować z nami i zaoszczędzić sobie frustracji związaną z barierami językowymi. Nasz tłumacz przysięgły polsko francuski pomoże Wam z sukcesem poradzić sobie w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych.

Wycen dokonujemy na podstawie otrzymanego tekstu. Teksty do tłumaczenia prosimy kierować drogą mejlową, w postaci oryginalnej na papierze a teksty obszerne na nośnikach.